Bugun...
Dolar: 3.9216
Euro : 4.8405

Konuk Yazar


ABD'de PKK'lılara Meydan Dayağı


Tarih: 17-05-2017 12:50:57 Güncelleme: 17-05-2017 12:50:57Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Beyaz Saray'da yapacağı görüşmeyi protesto eden PKK ve PYD'li grup vatandaşların hışmına uğradı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD Başkanı Donald Trump ile Beyaz Saray'da gerçekleştireceği toplantı öncesi Beyaz Saray önünde toplanan PKK sempatizanlarının protestolarına bir Türk tepki gösterdi. "Ortadoğu'yu 100'e bölenler size ülke verir mi sanıyorsunuz hainler,?" diye haykıran Türk'ün ismi öğrenilemezken bu tepkisi "Helal olsun" demeye yetti. Öte yandan PKK-PYD yandaşları anladıkları dilden tepkiyle karşılaştı. Washington Büyükelçilik konutu önünde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı karşılamaya gelenler ile protesto edenler arasında tekme tokat kavga çıktı. Olayların büyümesi üzerine bir ara Büyükelçi Serdar Kılıç konuttan çıktı ve Amerikan polislerine "Bunlara siz izin veriyorsunuz" diyerek serzenişte bulundu.

Bu video 819 defa izlenmiştir.


FACEBOOK YORUM
Yorum

VİDEO KATEGORİLERİ
VİDEOLAR
  • ÇOK İZLENENLER
  • YORUMLANANLAR
Sarı-Bel: Bağ bahçe işlerinizin yeni yardımcısıBağ ve bahçelerinizde çapa işlerinizin yardımcısı sarıbel. Ürün tamamen kendi ür..
1449 İzlenme
MİLYONERDE AĞLATAN YARIŞMACI ESKİ JÖH NAİL ERDOĞAN SONUNA KADAR İZLEYİNUzman Çavuş Nail Erdoğan'ın anlattıkları izleyenlerin tüylerini diken diken etti..
1019 İzlenme
Adam Gayet Rahat Tavırlarla Yılan BesliyorAdam gayet rahat bir şekilde yılan besliyor. Siz bu zatın yerinde olsanız ne yap..
875 İzlenme
Adam gayet rahat bir şekilde yılan besliyor. Siz bu zatın yerinde olsanız ne yap..
YUKARI